';

Kullanıcı Sozlesmesi

logo

Hizmet ve Kullanıcı Sözleşmesi 
 
SÖZLEŞMENİN TARAFLARI
 
1-İşbu www.chipcin.com  Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle 'Kullanıcı Sözleşmesi' olarak anılacaktır), www.chipcin.com  ile Site'ye üye olan Kullanıcı arasında, Kullanıcı'nın Site'ye üye olması amacıyla ve Kullanıcı Sözleşmesi'nin, Site'nin bulunduğu elektronik ortamda Kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir.Site'ye üye olarak, alışveriş yapmak isteyen tüm "ALICI KULLANICILAR "in ve "BAYİLERİN "in 18 Yaşından Büyük Olmaları Gerekmektedir. Bu beyanın doğruluğundan üye sorumlu olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması halinde "ŞİRKET" hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder.Kullanıcı Sözleşmesi'nin tamamını okuduğunuzu, içeriğini bütünü ile anladığınızı ve tüm hükümlerini onayladığınızı kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.
 2. KULLANIM KOŞULLARI ve KULLANICILARIN ALISVERIS SARTLARI
www.chipcin.com"Internet Sitesi"nde üyelik aşamasında "ALICI KULLANICI" olmak üzere tek çeşit kullanıcı bulunmakta olup, "Internet Sitesi" ne üyelik aşamasında aday "ALICI KULLANICI" olacaktır.
"ALICI KULLANICILAR" a ilişkin ayrıntılı düzenlemeler aşağıda yer almaktadır.
a. "ALICI KULLANICILAR" :
 ALICI KULLANICILARwww.chipcin.com  "Internet Sitesi" ne üye olarak "ŞIRKET" ile yalnızca ürün satın alma konusunda anlaşmış bulunan kullanıcılardır.
"ALICI KULLANICILAR" in "Internet Sitesi"nde teshir edilen ve satın alacakları ürünler "Internet Sitesi" nde "SIRKET" stoklarıyla, "SIRKET" in teknolojik ve sınaî imkânlarıyla sınırlıdır. Siparişler, www.chipcin.com  "Internet Sitesi" de görünen fiziki-görsel durumlarından farklılıklar gösterebilir, siparişler SIRKET stoklarıyla sınırlıdır."ALICI KULLANICILAR"  www.chipcin.com  "Internet Sitesi" nin adi basta olmak üzere, bu sitede teshir edilen ürünlerin, yazı, resim ve tasarımların ve "Internet Sitesi" nin isleyiş sisteminin bütün www.chipcin.com’ ne ait olduğunu, yukarıda zikredilenlerle birlikte, "SIRKET" e ait olan hiçbir hak konusunun izinsiz kullanılmayacağını peşinen kabul etmektedir.
Bu hak veya hakların izinsiz kullanımı halinde "SIRKET" derhal yasal takibat başlatır ve kullanıcının üyeliği askıya alınır."ALICI KULLANICILAR"   www.chipcin.com "Internet Sitesi" ne sipariş vererek, sipariş verdiği ürünün temel niteliklerini, satış fiyatını, ödeme seklini ve teslimata ilişkin ön bilgileri peşinen kabul ve teyit etmektedir.
"ALICI KULLANICILAR"  www.chipcin.com "Internet Sitesi" den kredi kartı ile sipariş verebilirler.
"ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda vazgemeçme hakları bulunmamaktadır.
3-Siteye üye olan kullanıcılar akli dengelerinin yerinde olduğu ve alışveriş bilgilerini başka kişilerle paylaşmayacağını peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.Bundan dolayı doğacak sorumluluktan sitemiz sorumlu değildir.
 4. FİYATLANDIRMA:www.chipcin.com önceden haber vermeksizin, teshirde bulunan ürünlerinde ve bu ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 5. TESLIMAT KOŞULLARI:
Siteden verilen siparişler ödeme/fatura bilgilerinde ve teknik bir sorun çıkmadığı takdirde en kısa zamanda teslim edilir.Stok bulunmadığı zamanlarda sipariş iptal edildiği zaman bakiye müşterinin sitedeki hesabına iade edilir.
 6. SİPARIŞ KOŞULLARI:
"ALICI KULLANICILAR", standart ürün siparişlerini, siparişleri "siparişlerim kısmından aldıktan sonra tamamen kendi mesuliyetlerinde olup kodlarını başkalarıyla paylaştıklarında doğacak sorunlar tamamen alıcılara aittir.
 7. ÜRÜN İADE KOŞULLARI:"ALICI KULLANICILAR" in şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca www.chipcin.com "Internet Sitesi"nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" in satın aldıkları mallarda cayma hakları bulunmamaktadır.
8. FESIH: "SIRKET" sözleşmeyi her zaman sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.
9. UYUŞMAZLIKLAR ve ÇÖZÜMÜ:
İşbu sözleşmeden kaynaklanan her türlü uyuşmazlığın çözümünde Girne / KIBRIS Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.www.chipcin.com adresini ziyaret eden ve/veya alışveriş yapan tüm kullanıcılar işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.